Spamiarnia

To miejsce zostało stworzone specjalnie dla was, jest to wasz mały kącik na tym blogu, gdzie możecie reklamować swoje blogi,  zostawiać informacje o nowych rozdziałach, czy zgłaszać wszelkie informacje nie związane z postami. Pamiętajcie, na pewno do was wpadnę a jeśli mi się spodoba to na pewno zostanę na dłużej a i nawet zostawię po sobie ślad :D

11 komentarzy:

 1. A więc przedstawiam Wam o to mój nowy blog, który nie opiera się na żadnym anime, serialu, filmie jest to po prostu wytwór mojej wyobraźni. Choć nie twierdze, że nie czerpałam inspiracji z różnych źródeł. Przenosimy się w przyszłość, która wygląda kompletnie inaczej niż sobie możemy to teraz wyobrażać. Już niedługo pojawi się 1 rozdział :) Tylko uzupełnię potrzebne pola. Zapraszam i z góry przepraszam za spam :( <3
  http://newxworldx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Już zapomniałam o tym szablonie... O KURSOR Z L!!! Kocham cię ! :D Jasiu mnie rozpierdziela na kolana :3 No i przesłuchuje sobie na szybcika muzyczek z odtwarzacza (zacne są, nie powiem ^.^). Tylko mi tu rozdziału nowego brakuje, ale liczę na to, że już niedługo.... :D :* Lovciam i ściskam mocno wysyłając wenę :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No twój szablonik to jest po prostu cudeńko! <3 Dziękuję raz jeszcze :* Jachu jest po prostu epicki, jak mogłabym go tu nie wstawić? :D A rozdzialik przed chwilką wstawiłam i dziękuję za wenę, przyda się ^.^

   Usuń
 3. Obiecała wrócić. I wróciła. Czy po prawie dziesięciu latach nie miał prawa stracić nadziei? Jak długo można wierzyć, że ktoś wróci i żyć nadzieją? Nic dziwnego, że się zmienił. Ona też się zmieniła. Poznaj historię jeszcze jednej zaginionej wróżki.
  http://wymiar-wrozek-fairytail.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Blogsfera jest pełna wspaniałych blogów! Zapewne twój blog jest jednym z nich. Masz dość rozsyłania ciągłego spamu? Już nie musisz tego robić! Specjalnie z myślą o tobie powstał spis słynnej mangi Fairy Tail! Zgłoś swojego bloga do nas, a zapewnimy ci reklamę, fajne konkursy, zabawy, a także zareklamujemy każdy twój najnowszy rozdział! Oczywiście znajdziesz u nas opowiadania o swoich ulubionych paringach!
  Zapraszam serdecznie!

  spis-fairy-tail.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. TO ŻEŚ SIĘ POSTARAŁA!!! TEN SZABLON JEST NIESAMOWITY! I TEN NAGŁÓWEK!
  Przebiłaś samą siebie. Oddawaj go, jest za cudny :[ (a ty głupia chciałaś, bym sama ci zrobiła, jak ja do pięt ci nie dorastam! - w tworzeniu szablonów i wzrostem pewnie też xD)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy zastanawiałeś się kiedyś, co dzieje się z człowiekiem po śmierci? Na pewno. Czy istnieje możliwość zaburzenia procesu umierania? Nawet o tym nie myśl. Jesteś za słaby. Ale ona nie. Pokona śmierć, zostanie przy ukochanych osobach, nie odejdzie. Tylko czy na pewno to chce osiągnąć?
  http://smierc-to-nie-koniec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Legendą nazywany jest ktoś, kto poświęcił swoje życie w walce o wolność.
  Bogiem nazywany jest ten, co umie wszystko powiedzieć, nie bojąc się konsekwencji.
  Smokiem nazywają tego, co wie kim jest i jaki będzie.
  A co jeśli ja jestem połączeniem?

  Zapraszam na bloga z opowieścią, która wzbudzi w tobie więcej uczuć niż nie jedna historia.
  Poświęcenie, walka, współczucie, zazdrość, śmierć, smutek. To tylko nieliczne słowa, które są w ich życiu na zawsze.
  Chcesz poznać ich historię, coś co nie zostanie w Twoim życiu na krótko?
  A więc zapraszam, chodź do mnie, wsłuchaj się w legendę, a dowiesz się czym może być prawdziwe życie.
  Bez światłości nie może istnieć ciemność.

  OdpowiedzUsuń
 9. Sehun ma sposób na zapomnienie, odcięcia się od rzeczywistości. Dąży do autodestrukcji – rozkłada się moralnie. Ideologią, która trzyma go przy życiu jest zadawanie sobie bólu, który zbywa jego świadomość cienką granicą gorączki i osamotnienia.

  http://not-about-angels.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Moje wy drogie słoneczka, zanim dodacie jakiekolwiek komentarze, które niesamowicie mnie cieszą, mam do was prośbę. Proszę tu o stosowne wyrażanie się, nie dbam o wulgaryzmy bo sama ich używam ale leci tu prośba, by jednak w miarę je ograniczać. Nie widzę też potrzeby zaklepywania sobie miejsc, bo to nie jest ważne. Kocham was wszystkich tak samo, niezależnie od pozycji komentarza. Pamiętajcie, jeżeli czytacie, zostawiajcie po sobie ślad, bardzo ważnym jest dla mnie fakt, że ktoś to czyta i komentując, docenia moją pracę.
Więc, miłego dedukowania dalszej fabuły, moi mali Sherlokowie :3